Serwis Agregatów

Serwis Agregatów Prądotwórczych Naprawa i Przeglądy

Jednorazowe zlecenia serwisowe.

Serwis Agregatów może obejmować naprawę agregatu prądotwórczego, diagnostykę stanu i wydajności układów zasilania awaryjnego, przeglądy i modernizacje układów automatyki agregatów, ocenę zapotrzebowania na energię, naprawę i modernizacje układów SZR. W przypadku wątpliwości dotyczących zakresu usług prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Obsługa serwisowa

agregatów prądotwórczych jest świadczona w zakresie i na warunkach indywidualnie uzgodnionych z Użytkownikiem sprzętu. Po wykonaniu wstępnej oceny stanu układów przedstawiana jest indywidualna propozycja Umowy. W przypadku braku możliwości ustalenia daty ostatniego przeglądu agregatu prądotwórczego, proponujemy przegląd zerowy agregatu prądotwórczego / zasilania awaryjnego UPS.

Harmonogram prac serwisowych

Dla każdej lokalizacji objętej opieką serwisową  przygotowywany jest harmonogram prac serwisowych agregatów / UPS oraz prac bieżących, tworzona jest też rezerwa serwisowa materiałów eksploatacyjnych.  Następnie na życzenie Klienta agregat prądotwórczy wraz z systemami automatyki zostaje włączony do systemu monitoringu.

Ekipa serwisowa

Doświadczeni przy pracy z układami zasilania awaryjnego nasi pracownicy, wyjeżdżając do klienta  są wyposażeni w części i materiały eksploatacyjne wg specyfikacji producentów. Co pozwala na przeprowadzania napraw i serwisu agregatów zgodnie z wymaganiami producenta podzespołów.

Części zamienne

Oferujemy możliwość zakupu części zamiennych do agregatów prądotwórczych większości producentów. Dla każdego modelu agregatu ustalana jest dostępność części zamiennych konkretnych jednostek napędowych i innych układów. Dla każdej lokalizacji kompletowana jest  dokumentacja techniczna producentów podzespołów pozwalająca na wykonanie niezbędnych napraw i prac serwisowych.

Zapraszamy także do naszego sklepu do działu – części zamienne

On-line

Dokumentacja techniczno-serwisowa agregatów prądotwórczych, systemów UPS i innych układów w tym zasilaczy UPS dostępna jest  dla naszych ekip serwisowych on-line.

 

Serwis Agregatów Prądotwórczych