Serwis Agregatów

Serwis Agregatów Prądotwórczych Naprawa i Przeglądy

Jednorazowe zlecenia serwisowe.

Serwis Agregatów może obejmować naprawę agregatu prądotwórczego, diagnostykę stanu i wydajności układów zasilania awaryjnego, przeglądy i modernizacje układów automatyki agregatów, ocenę zapotrzebowania na energię, naprawę i modernizacje układów SZR.

Obsługa serwisowa

Obsługa serwisowa agregatów prądotwórczych jest świadczona w zakresie i na warunkach indywidualnie uzgodnionych z Użytkownikiem sprzętu. Po wykonaniu wstępnej oceny stanu układów, przedstawiana jest indywidualna propozycja umowy. W przypadku braku możliwości ustalenia daty ostatniego przeglądu agregatu prądotwórczego, proponujemy przegląd zerowy agregatu prądotwórczego /zasilania awaryjnego UPS.

Harmonogram prac serwisowych

Dla każdej lokalizacji objętej opieką serwisową przygotowywany jest harmonogram prac serwisowych agregatów / UPS oraz prac bieżących. Tworzona jest też rezerwa serwisowa materiałów eksploatacyjnych.  Następnie na życzenie Klienta agregat prądotwórczy, wraz z systemami automatyki, zostaje włączony do systemu monitoringu.

Ekipa serwisowa

Nasi oświadczeni przy pracy z układami zasilania awaryjnego pracownicy, wyjeżdżając do klienta są wyposażeni w części i materiały eksploatacyjne wg specyfikacji producentów. Pozwala to na przeprowadzania napraw i serwisu agregatów zgodnie z wymaganiami producenta podzespołów.

Części zamienne

Oferujemy możliwość zakupu części zamiennych do agregatów prądotwórczych większości producentów. Dla każdego modelu agregatu ustalana jest dostępność części zamiennych konkretnych jednostek napędowych i innych układów. Dla każdej lokalizacji kompletowana jest  dokumentacja techniczna producentów podzespołów pozwalająca na wykonanie niezbędnych napraw i prac serwisowych.

Zapraszamy także do naszego sklepu do działu – części zamienne

On-line

Dokumentacja techniczno-serwisowa agregatów prądotwórczych, systemów UPS i innych układów, w tym zasilaczy UPS, dostępna jest dla naszych ekip serwisowych on-line.

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub emailowy.

Serwis Agregatów Prądotwórczych